logo

Markizy tarasowe Łódź, markizy łódź, Markizy balkonowe Warszawa

Markizy to idealna rozwiązania dla osłony tarasu lub ogrodu. Wiosenny i letni czas oraz spotkania z rodziną nabiorą charakteru i rumieńców pod Naszą osłoną. Słońce już nie będzie głównym aktorem tych chwil. Markizy stosuje się na tarasy o różnych wymiarach, sam produkt występuje w kliku kombinacjach technicznych co pozwala na dostosowanie produktu do własnych potrzeb. Markizy standardowe, w pół kasecie i kasecie pełnej pozwolą na sprostanie nawet najbardziej wymagających użytkowników. Produkty posiadają wysoką klasę odporności wiatrowej ( 2 klasa ) oraz aluminiowe profile, które są lekkie i trwałe. Tkaniny stosowane na poszycia są impregnowane oraz zabezpieczone przed pleśnią i grzybem. Dodatkowym atutem poszycia stosowanego na Naszych markizach to filtr UV, który zabezpieczy dzieci przed promieniami oraz przegrzaniem, a tkanina nie wydziela ŻADNYCH szkodliwych zapachów i związków chemicznych! Markizy montujemy w mieście Łódź oraz województwie Łódzkim, jako macierzystym rejonie. Ponadto wykonujemy transport i montaż na terenie całej POLSKI. W przypadku braku możliwości zastosowania markizy tarasowej, lub osłonięcia znacznie większej przestrzeni polecamy w Naszej ofercie PERGOLE PRO, które nadają się jako osłona wielkoformatowa do zadaszenia również obiektów przemysłowych typu kawiarnie, restauracje, itp. Produkt skomponowany dla klientów, którzy cenią niezawodność, prostotę oraz styl i elegancję w jednym. Pergole łódzkie, montowane są przez Nas na terenie kraju, a także i za granicą. Zapraszamy do kontaktu w celu bezpłatnej wyceny Państwa systemu.

Markiza SMART

Markizy tarasowe i balkonowa SMART

Markizy tarasowe Łódź

Markiza SMART to doskonałe rozwiązanie dla Twojego balkonu i niewielkiego tarasu, który ma przecież być miejscem relaksu, odpoczynku, spotkań z rodziną. Przygotowana z myślą o kompaktowej osłonie miejsc wrażliwych na duże nasłonecznienie oraz przestrzeni niewielkich rozmiarem, takich jak balkony. Jej prosta konstrukcja wykonana z solidnych profili aluminiowych i doskonałej jakości poszycia sprawi, że kolejne dni będą beztroskie.

Specyfikacja markizy

TAGI: Markizy tarasowe Łódź, markizy łódź, Markizy balkonowe Warszawa

Weekend EVO

Markiza tarasowa Weekend EVO – bez kasety

Markizy Łódź

Markiza Weekend z serii EVO to wersja prostej markizy, świetnie prezentująca się zarówno otwarta jak i zamknięta. Falbana z przodu belki zakrywa ramiona nadając budynkowi dostojną kreację. Przystępne cenowo rozwiązania dla każdego rodzaju tarasu. Markizy można obejrzeć na wielu elewacjach w pod łódzkich domach.

specyfikacja WEVO

Family Evo

Markiza tarasowa Family EVO – w kasecie

Markizy balkonowe Warszawa

Markiza tarasowa Family EVO to produkt kompletny do zastosowania nad typowym tarasem. Produkt w pełni wykonany z aluminium, kaseta chroni tkaninę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi oraz zabrudzeniem. Całość wykonaną z dbałością o każdy detal uposaża możliwość sterownia radiowo oraz rozbudowa o czujniki wstrząsowe ( wiatrowe ) oraz oświetlenie zewnętrzne. TEN TYP TAK MA !

specyfikacja WEVO

TAGI: Markizy tarasowe Łódź, markizy łódź, Markizy balkonowe Warszawa

Pergola PRO

Pergola tarasowa, wolnostojąca i systemowa.

Pergole Łódź

Składane zadaszenie dużej powierzchni tarasu lub ogrodu restauracji. Minimalistyczny design bez widocznych śrub i elementów mechanicznych. Pergola działa również w trudnych warunkach atmosferycznych. Efektywnie zakrywa znaczne miejsca nadając im styl i smak. Mogą być stosowane jako montowane do ściany – podłoże lub do samego podłoża ( wolnostojące ).

specyfikacja PERGOLA

Markizo – Daszki z nadrukiem

Markizy z nadrukiem Warszawa

Markizy z nadrukiem Łódź

Produkt przeznaczony do wizualizacji i reklamy obiektów gastronomicznych, hotelowych czy usługowych. Doskonałej jakości zadruki na markizo – daszkach są trwałe i odporne na promienie UV. Całość posiada przemyślane rozwiązania technologiczne konstrukcji nośnej zapewniające długi czas użytkowania.

Wykonujemy produkt na zamówienie klienta według projektu zadruku własnego.

Specyfikacja Markizo-Daszek

 

Markizy Łódź, Markizy balkonowe Warszawa, Pergole łódzkie