logo

Moskitiery łódź, moskitiery suwane łódź, moskitiery okienne

Moskitiery łódź, moskitiery suwane łódź, moskitiery okienne
Moskitiery łódź, moskitiery suwane łódź, moskitiery okienne

Moskitiery łódź, moskitiery suwane łódź, moskitiery okienne

 
Moskitiery świetnie nadają się do zasłaniania przestrzeni okiennych i drzwiowych przed niepożądanymi insektami, pająkami, oraz innymi owadami występującymi w okresie od wiosny do późnej jesieni. Produkty są wykonywane z selekcjonowanych materiałów wysokiej jakości użytkowej, oraz bezpiecznych dla zdrowia użytkowników.Produkty nie wymagają specjalnej konserwacji, z uwagi na aluminiowe profile, które są trwałe w użytkowaniu. Gwarancja na Nasze produkty nie jest krótsza niż 24 miesiące. Ponieważ jesteśmy pewni, że produkty są najwyższej jakości gwarantujemy niezawodność na długie lata. Siatka stosowana w produkcji posiada oczko o gęstości co 1 mm, która doskonale ochroni również przed najmniejszymi owadami, typu muszki owocowe, kleszcze etc. Moskitiery wykonujemy w dwóch możliwościach obsługi, do montażu własnego ( wraz z instrukcją ) oraz z pełną obsługą pomiarową i montażową. W przypadku zamówienia Moskitiery łódź, moskitiery suwane łódź, moskitiery okienne bez pomiaru firmowego wysyłamy wszelkie niezbędne informacje do przygotowania dobrego pomiaru ( dokładnego ) dla produkcji. Umożliwia to zakup na odległość, co obniża koszty obsługi, i umożliwi dzięki przesyłce kurierskiej dotarcie Naszego produktu w każde miejsce w Polsce. Wybór zakupu z obsługa kierowany jest do wszystkich, którzy nie czują się jednak na siłach aby dokładnie zmierzyć, czy zamontować produkt, oraz chcieliby mieć pewność dokładnego pomiaru i montażu moskitier. Wówczas wykonujemy dla takich klientów pełną obsługę pomiar – montaż. Tutaj możesz się umówić na pomiar.
Moskitiery stosuje się na:

  • okna pcv, okna drewniane i aluminiowe
  • drzwi zewnętrzne, drzwi balkonowe,
  • okna dachowe –> we wnęki okien dachowych
  • jako kratki na odsłonięte kominy, z zastosowaniem siatki kwasoodpornej.

Jako producent moskitier w województwie łódzkim, posiadamy również atrakcyjna ofertę dla odbiorców hurtowych produktu gotowego, oraz komponentów.
 
Poniżej przedstawiamy przykładową galerię zastosowania moskitier okiennych, drzwiowych oraz suwanych. W celu obejrzenia galerii, najedź kursorem myszy na ikonę i wciśnij lewy przycisk myszy.
 

TAGI:

Moskitiery łódź, moskitiery suwane łódź, moskitiery okienne

Moskitiery okienne Łódź, Moskitiery rolowane łódzkie, producent moskitier Pabianice, przesuwne moskitiery lodz, komponenty do moskitier łódzkie, moskitiery drzwiowe Łódź, producent ramek z siatką Pabianice

Copyright by DARK-ROLL 2008-2015