logo

BEKA - rolety w kasecie aluminiowej

rolety dzień noc łódź, plisy materiałowe łód

Rolety BEKA, wykonane w aluminiowej kasecie z prowadnicami bocznymi. Całość wyposażona w mechanizm samohamowny, który umożliwia zatrzymanie rolety w każdym położeniu na oknie, bez konieczności wpinania łańcuszka w plastikowy zaczep. Sterowanie odbywa się za pomocą łańcuszka, z góry do dołu, wyposażonego w stylowy obciążnik, dekorujący łańcuszek. Rolety w pełni funkcjonalne, wykonane z najwyższej jakości komponentów, zaopatrzone w tkaniny wykonane z poliestru, antystatyczne i antyalergiczne. Do Państwa wyboru jest ponad 300 wzorów tkanin o pełnej gamie kolorystycznej i dekoracyjnej. Tkaniny zaciemniające, żakardowe, tkaniny dzień / noc.

Rolety MINI - wolno wiszące rolety

roleta-dzien

Rolety MINI, to najbardziej ekonomiczne cenowo rozwiązanie dla osłonięcia Twoich okien. Rolety wykonywane są jako wolno wiszące, montowane do ramy okiennej za pomocą wkrętów ( w listwy przy szybowe ) lub bezinwazyjnie z zastosowaniem uchwytów mocujących za ramę skrzydła okiennego. W systemie zastosowanie mają wszystkie tkaniny gładkie oraz żakardowe, a także tkaniny z katalogów dzień i noc. Kolor osprzętu to biel lub brąz.

Wygląd tkaniny w formie płótna, innowacyjne rozwiązanie dodające wnętrzom naturalności i niepowtarzalnej stylistyki.

EKRAN PLUS

ekran_plus_433

Rolety wykonane z myślą o pomieszczeniach potrzebujących wielkoformatowe krycie przestrzeni okiennych. Mechanizm połączony jest na rurze nawojowej o średnicy 25mm, lub 32 mm, co umożliwia osłonięcie nawet do 5 metrów szerokości wnęki okiennej przy dwumetrowej jej wysokości. Stąd najczęstsze zastosowanie tych rolet zauważone jest w szkołach, uczelniach, szpitalach, oraz innych instytucjach publicznych i niepublicznych. Montaż rolet Ekran PLUS odbywa się do ścian lub sufitów co umożliwia również w dalszej części korzystanie z funkcji okiennych ( uchył ). Roletę można wyposażyć w silnik elektryczny, sterowany przełącznikiem lub pilotem.

ROMI

images_253

Roletki materiałowe będące oryginalną wersją zamienników z marketu. Wykonane z połączeniem rolet BEKA i Ekran PLUS. Z BEKA są wszystkie mechanizmy, z PLUS’a wolnowiszący system. Roletka na wałku wolnowiszącym mocowana do listew przyszybowych okna wkrętami, bądź zakładana bezinwazyjnie za ramę okna. Posiada wszystkiecechy systemu BEKA, oprócz obudowy i prowadnic, które tutaj zastępują żyłki boczne – prowadzące tkaninę przy ramie okna. Jest to wersja cechująca się przede wszystkim najniższą ceną przy zachowaniu jakości mechanizmów i tkanin.

 

PLISY

plisa_2008

Plisy materiałowe, to nowoczesne rozwiązanie dla stylowych wnętrz. Tkaniny plisowane ( marszczone ) doskonale dekorują okna, dodając wnętrzu elegancji i szyku! System mocowany do listew przyszybowych, obsługiwać można standardowo za pomocą sznurka, w kierunku z góry do dołu, bądź w wersji poszerzonej o uchwyty prowadzące ( klamki ) w kierunku z góry do dołu i odwrotnie, co daje dodatkowy atut dekoracji okien. Zdecydowanie jedno z nowoczesnych rozwiązań dekorujących wnętrza okien, jak również służący do osłony przed słońcem.

 
 

rolety dzień i\\ noc łódź, plisy materiałowe łódź,

rolety dzień noc łódź, plisy materiałowe łódź,